KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Aktualności

Ze względu na remont przedszkola (lipiec, sierpień i pewnie wrzesień), prosimy rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola o wyrozumiałość. Dyżur w lipcu będzie w Szkole Podstawowej nr 2 w Ozorkowie. Sierpień - zamknięte.  Prosimy o systematyczne sprawdzanie informacji przesyłanych do Państwa drogą elektroniczną lub umieszczanych na stronie internetowej naszego przedszkola.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 w zakładce Rekrutacja

Szanowni Państwo

Od 1 września 2020 r. działamy według wytycznych GIS, MEN, Burmistrza Miasta Ozorkowa.

Zapraszamy do zapoznania się z procedurą dotyczącą funkcjonowania przedszkoli od 1 września 2020 r. zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Procedura Przedszkola Miejskiego nr 1 w Ozorkowie.

Łódzki Kurator Oświaty informuje, że pytania o sytuację w przedszkolach, szkołach i placówkach województwa łódzkiego w związku z możliwością wystąpienia zagrożenia koronawirusem można zadawać dzwoniąc pod numer 782 498 740 w godzinach pracy urzędu.

Akcja "Zbieramy Paragony"

Zbieramy nakrętki i nakręcamy pomoc dla dzieci.
  • Każda plastikowa nakrętka jest cenna! Nie wyrzucaj ich z innymi odpadami do śmieci, zacznij je zbierać i przynieś do naszego przedszkola. Wszystkie zebrane nakrętki przekazujemy Rodzicom, którzy wykorzystują zebrane pieniądze na rehabilitację swoich dzieci.
  • Zbieramy plastikowe nakrętki z: butelek po napojach, sokach itp.; pojemnikach po chemii gospodarczej (szampony, dezodoranty) itp.; pojemnikach po kawie.
  • Nie zbieramy: nakrętek metalowych np. po Kubusiach; nakrętek z butelek po olejach, smarach itp.;nakrętek z pojemników po farbach, lakierach i innych trujących chemikaliach.

W naszym przedszkolu przez cały rok szkolny prowadzona jest zbiórka zużytych baterii.

Praca zdalna

Od 29 marca 2021 r. znów pracujemy zdalnie. Oto tylko niektóre wyniki pracy dziecka w domu.

O 16 marca 2020 r. pracowaliśmy zdalnie. Było to dla nas wszystkich duże wyzwanie. W bardzo krótkim czasie musieliśmy nauczyć się pracować w ten sposób. Bardzo dziękujemy rodzicom dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, że tak pięknie pomagali swoim pociechom w wykonywaniu codziennych zadań. Efektów jest bardzo wiele. Oto kilka zdjęć dokumentujących te działania.